Pozdravljeni.

Tudi drugi teden učenja na daljavo je za nami. Upam, da ste vsi še vedno dobro in da kljub situaciji ostajate pozitivni. Šestošolci so pisali pisno preverjanje znanja prvič na daljavo. Hvala vsem staršem, ki so učencem natisnili preverjanja, jih usmerjali in nekateri celo pomagali prepisati navodila. Večina vas je tudi oddala preverjanja v zahtevani obliki 6A_TEST_PRIIMEK_IME.pdf v eni datoteki.

Nekateri ste naredili po svoje in mi kar “vrgli” slike štirih strani direktno s telefona.Priložena slika pove vse.

Vem, da je tudi za vas in za učence to novo, a verjemite, da je stvar premišljena in vzemite si čas ter upoštevajte navodila za oddajanje, ki so jasno napisana. Nepravilnih oblik ne bom gledal, ker bi bilo to nemogoče. Za priprave gradiv porabim ogromno časa in tudi vi morate sodelovati tako, da upoštevate navodila. S tem nenazadnje pokažete odnos. Teste bom popravil in jih boste prejeli v prihodnjem tednu. Za oddajo imate čas do nedelje, 29.3.2020. ⏳

Upam, da boste to sporočilo sprejeli kot pozitiven namig, da vsi skupaj delamo v dobro otroka. Nenazadnje, ko boste prvič porabili pol ure, da boste poslali dokument v ustrezni obliki boste naslednjič to naredili v eni minuti, dokumenti pa bodo organizirani in pregledni. Hvala.

Osmošolci ste pisali elektronsko preverjanje. Super ste se odrezali. 💪 Mislim, da je to pokazatelj, da delamo dobro in gremo v pravo smer. Dobili ste že povratne informacije o uspešnosti reševanja. Upam, da se nam še tistih par, ki jih še ni bilo na videih v živo, naslednji teden pridruži.🙏

#ostanitezdravi #vznanjujemoč #skupajzmoremo

(Visited 293 times, 1 visits today)